O firmie

Grupa Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa oferuje kraty stalowe oraz zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych

Termetal jest zintegrowanym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów – mat, krat i stopni schodowych, płaskowników i taśmy zimnowalcowanej. Firma działa zarówno na rynku hurtowym jak i detalicznym. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju oraz Europy. Pierwszy Zakład Termetal powstał w 1989 roku w Starogardzie Gdańskim i od początku swojego istnienia jest firmą rodzinną.

Misją Grupy Termetal jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji i handlu produktami o wysokich standardach jakości; realizowany w sposób przyjazny dla środowiska, dający pełną satysfakcję klientom, zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników. Obecnie grupa zatrudnia około 450 pracowników, stale inwestując w ich rozwój i dbając o przyjazne środowisko pracy.

Siedziba główna

W skład Grupy TERMETAL wchodzą 4 zakłady produkcyjno-handlowe:

  • ZWM TERMETAL Starogard Gdański – zakład produkcji krat i stopni schodowych,
  • Termetal Piotr Glaner sp. k. w Pile – to cynkownia ogniowa, zakład produkcyjny zgrzewanych mat, krat, stopni schodowych oraz walcowania taśm i płaskowników na zimno. Zakład jest wyposażony w trzy linie produkcyjne oraz ocynkownię ogniową. Od sierpnia 2020 r uruchomiliśmy nowoczesny zakład zabezpieczeń antykorozyjnych dedykowany do cynkowania usługowego elementów konstrukcji stalowych. Zainstalowana linia technologiczna posiada wanny cynkownicze o wymiarach: dł. 13m, szer. 1,6m, głębokość 3,5m. Masa maksymalnego wsadu wynosi 6 t. Dotychczas funkcjonująca cynkownia  z linią o wymiarach wanien cynkowniczych o dł. 7m, szer. 1,30 m, głębokość 2,3 m. – przeznaczona jest obecnie na potrzeby własne – cynkowania krat stalowych.
  • Termetal Piotr Glaner sp. k. w Grudziądzu – ocynkownia ogniowa o możliwościach technicznych do cynkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 13 m, szerokość 1,6 m, głębokość 3 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 6000 kg.
  • Termetal Piotr Glaner sp. k. w Kielcach – ocynkownia ogniowa o możliwościach technicznych do cynkowania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wanna cynkownicza o wymiarach długość 13 m, szerokość 1,6 m, głębokość 3,5 m. Maksymalna masa pojedynczego wsadu 6000 kg.

Nasza oferta